Casa Campos

Belangrijkste voorzieningen

  • 110 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Casa Campos Nazaré appartement van 110 m² is gelegen maar 500 meter van Praca de Touros en op ongeveer 20-minuten loopafstand van het Fort Fortaleza de São Miguel Arcanjo. Het appartement kan tot 4 huisvesten.

    Het kost 15 minuten lopen om het centrum van Nazaré te bereiken. Het 2-slaapkamer appartement bevindt zich op 2 km afstand van het Strand van Nazaré.

    De accommodatie heeft ook 2 badkamers. Verder is er een bidet en een douche beschikbaar.

    Het appartement heeft een complete keuken. Casa Campos appartement is in de onmiddellijke nabijheid van Yellow and Red lines bushalte. Deze accommodatie heeft een zonneterras.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:30 tot 20:30
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Licentienummer127034/AL

    Kameropties bij Casa Campos Nazaré

    De accommodatie heeft ook 2 badkamers. Verder is er een bidet en een douche beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Campos Nazaré Buitenkant foto Casa Campos Nazaré Keuken foto Casa Campos Nazaré Kamer foto Casa Campos Nazaré Faciliteiten foto Casa Campos Nazaré Bedden foto Casa Campos Nazaré Kamer foto Casa Campos Nazaré Kamer foto Casa Campos Nazaré Kamer foto Casa Campos Nazaré Kamer foto Casa Campos Nazaré Toiletten foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 110 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Campos Nazaré

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Campos Nazaré

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Casa Campos appartement?
      Casa Campos appartement heeft een oppervlakte van 110 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Campos Nazaré